Apmokėjimas

ATSISKAITYMO BŪDAI

Elektroninėje parduotuvėje www.sport1outlet.lt galima rinktis Jums patogiausią atsiskaitymo būdą:

  • Naudojantis elektronine bankininkyste.
  • Kreditine kortele.  
  • Grynais arba kreditine kortele pristatymo metu (gali skirtis priklausomai nuo prekių pristatymo būdo).

Paysera sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes.

  • Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.
  • Atsiskaityti per "Paysera" Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas. 
  • Atsiskaitymo sistema Paysera iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Jūsų duomenys nėra saugomi, visą apmokėjimo procesą atliekate banko puslapyje. Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el.pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.

Kreditine kortele arba grynaisiai pinigais galite atsiskaityti DPD kurjeriui. Jei pasirenkate mokėjimą už prekes pristatymo metu, nepamirškite turėti tikslią pinigų sumą kai atvyks kurjeris arba patogiai atsiskaitykite banko kortele.