Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje pirkote.

Grąžinimo sąlygos

  • Prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo
  • Prekės grąžinimas ir keitimas yra nemokamas;
  • Kai prekės kokybė yra netinkama (prekė sugadinta transportuojant, yra brokuota, t.y. netinkama naudoti), mes apmokėsime visas kurjerio paslaugas. Grąžinami visi už prekes sumokėti pinigai, išskyrus pristatymo mokestį.
  • Kokybišką, tačiau nepatikusią prekę (netinka dydis, spalva, modelis) galite grąžinti arba pakeisti į kitą. Tokiu atveju, susisiekite su sport1outlet.lt aukščiau nurodytais kontaktais ir nurodykite savo pageidavimus; 

 

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti nesugadinta, būti tos pačios komplektacijos, kokią gavote, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

 

Norėdami grąžinti prekę, prisijunkite prie savo paskyros.Skiltyje "Mano užsakymai" paspauskite ant užsakymo numerio, kurio prekes norite grąžinti. Grąžinti prekę galėsite tik tuomet, kai užsakymo būsena bus "Pristatytas". Matydami visą savo užsakymą galėsite pasirinkti "Grąžinti prekes". Pažymėkite grąžinimo priežastį bei grąžinamų prekių skaičių. Užpildžius visus reikiamus laukus, paspauskite "Patvirtinti grąžinimą".Sugeneruotą užsakymo grąžinimo lapą atsispausdinkite ir užklijuokite ant siuntinio, kurį perduosite kurjeriui. Kurjeris atvyks per 1-2 darbo dienas. Sėkmingai atlikus grąžinimo procedūrą, atsiųsime Jums patvirtinimą elektroniniu paštu. 

 

Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.), sugadintos, neišsaugotos jų vartojamosios savybės, praradusios prekinę išvaizdą, nuimtos originalios etiketės.

Dėmesio! Apatiniai rūbai (liemenėlės, kelnaitės, naktiniai) maudymosi kostiumėliai, glaudės ir kojinės nėra grąžinami arba keičiami tais atvejais, kai buvo pristatyti Jums tinkamos kokybės.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

 

PINIGŲ GRĄŽINIMO PROCEDŪRA

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina ar gaminiai grąžinti laikantis prekių grąžinimo sąlygų. Jei sąlygų buvo:

  • nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais, bus tariamasi individualiai;
  • laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos;

Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir bendro priimtino abiem pusėms sutarimo. Mes siekiame patenkinti Jūsų poreikius ir lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą.


Internetinės ir fizinės parduotuvės prekių likučiai ir kainos gali skirtis. Jei neradote sau tinkamo dydžio ar norimo modelio prekės, susisiekite su mūsų fizine parduotuve PC Big, Ukmergės g. 99, Vilnius.